Perfumy to świat, który przez wielu ludzi nie został jeszcze dostatecznie zbadany. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że większość osób przywiązuje bardzo dużą wagę do tego, czy rozmówca, z którym konwersują ładnie pachnie. Z tego względu warto zainteresować się tematem perfum trochę bardziej. W treści tego artykułu zajmiemy się w głównej mierze opisem zapachu Lancome tresor la nuit.

Unikalna kompozycja

Lancome tresor la nuit to zdecydowanie kombinacja o wyjątkowej strukturze. Słodkość, która jest na pewno największym atutem i jednocześnie znakiem markowym wspomnianych perfum , przemawia za tym, że jest to zapach bardzo zmysłowy i zarazem uwodzicielski. Warto o tym wiedzieć, gdyż aplikując na siebie dane perfumy, wysyłamy razem z nim do świata odpowiednią wiadomość.

Jeżeli dana pani jest fanką słodkich zapachów głównie z grupy waniliowo-orientalnych, Lancome tresor la nuit może okazać się idealnym wyborem właśnie dla niej. Ze względu na to, że we wspomnianych perfumach mamy głównie do czynienia z wszelkimi odsłonami słodkości, stanowią one podstawę zapachowej kolekcji na zimę oraz jesień dla wielu kobiet.

Dokładna struktura

Biorąc pod lupę złożenie Lancome tresor la nuit dla kobiet, można szybko zauważyć, że dominują w nich zdecydowanie nuty słodkie, o których była mowa już we wcześniejszej części tego artykułu. Omawiając bardziej szczegółowo skład, mamy tutaj do czynienia z nutami głowy, na które składają się takie elementy jak: tangeryna, bergamotka oraz gruszka przechodzące stopniowo w nuty serca: truskawka, marakuja, czarna róża oraz orchidea waniliowa, które w mistrzowski sposób wieńczone są złożeniem wszystkich wymiarów słodkości w bazie takich jak: pralina, toffi czy też niezapomniana wanilia i nuty liści paczuli.

Nie każdy będzie fanem tych perfum i trzeba powiedzieć o tym, że nie nadają się one zdecydowanie do noszenia latem, kiedy wszystkie perfumy stają się w odbiorze zdecydowanie bardziej słodkie. Tutaj mamy do czynienia głównie ze słodyczą, dlatego też noszenie lancome tresor la nuit w lecie czyni je zapachem duszącym.

Podsumowanie

Lancome tresor la nuit to unikalna kompozycja zapachowa, która może powalić na kolana niejednego mężczyznę. Jeżeli jednak chcemy, żeby perfumy zostały odebrane przez towarzystwo jak najlepiej, warto zwrócić uwagę na to, żeby były noszone wtedy, kiedy na dworze jest zimno.

Jeżeli nie zaczęłaś jeszcze swojej przygody z perfumami, to na co jeszcze czekasz? Już teraz idź do perfumerii i znajdź zapach, w którym na zawsze się zakochasz.