O włosy większość osób stara się dbać i pielęgnować je po to, aby cieszyć się ich niezwykłą urodą. Dla wielu ludzi są jednym z najważniejszych atutów w wyglądzie. Gdy zaczynają wypadać, pojawia się ogromny niepokój. Szacuje się, że współcześnie nawet około połowa populacji może mieć narastające problemy z wypadaniem włosów. Jest to związane między innymi z niezwykle szybkim tempem życia i stresem, który gdy jest silny i długotrwały działa uszkadzające na ludzki organizm.

Trycholog Warszawa

Jeżeli z włosami zaczyna dziać się coś niepokojącego to zdecydowanie warto wybrać się do specjalisty, który fachowym okiem ocenie ich stan i pomoże dobrać odpowiedni sposób leczenia i dbania o kondycję włosów. Czasami włosy wymagają po prostu ogromnego wsparcia od środka w postaci witamin i mikro i makroelementów, która odbudują ich strukturę. Jeżeli pojawia się już by się nie i na głowie zaczynają szpecić agie łyse placki skóry, trycholog warszawa może zaproponować inne rozwiązanie jakim jest zagęszczenie włosów Warszawa lub przeszczep włosów Warszawa. Współcześnie te zabiegi wykonuje się manualnie lub przy pomocy nowoczesnych robotów medycznych. W tym drugim przypadku wiodącą metodą jest metoda FUE.

Zagęszczenie włosów Warszawa

Aby można było skorzystać z zabiegu przeszczepu lub zagęszczenia włosów, wcześniej trzeba uzyskać na to zgodę lekarza trychologa. Taka prawidłowa kwalifikacja do zabiegu jest niezwykle ważna, musi być poprzedzona bardzo szczegółowym wywiadem z pacjentem oraz analizą wszelkiej dokumentacji medycznej. Przeszczep czy zagęszczenie włosów to zabiegi, za które pacjent płaci z własnej kieszeni. Lekarz musi zatem bardzo szczegółowo ocenić, czy w tym konkretnym przypadku przeszczep spełni swoje zadanie.

Zadowoleni klienci

Bardzo szczegółowe działania pozwalające na prawidłową kwalifikację pacjentów do zabiegu sprawiają, że przeszczep włosów Warszawa cieszy się bardzo wysokimi opiniami wśród klientów, którzy przyjeżdżają tutaj nie tylko z całej Polski, ale wręcz z całej Europy. Niezwykle doświadczony zespół transplantologów włosów, w połączeniu z najwyższej jakości sprzętem medycznym, dają naprawdę spektakularne efekty pracy. Na to ostatnie pacjent będzie musiał jednak gotować kilka tygodni, aż mieszki włosowe zaczną pracować, a na skórze głowy pojawiają się tak zwane baby hair..