Kobiety, które chcą być piękne chętnie korzystają z zabiegów medycyny estetycznych. Wybór tego rodzaju zabiegów jest ogromny, dlatego każda kobieta może znaleźć coś dopasowanego do swoich preferencji.

Czym jest Morpheus8 PRO?

Morpheus8 PRO jest urządzeniem, które pomaga szybko zrewitalizować skórę. Jeśli prowadzisz własny salon kosmetyczny, to musisz mieć świadomość, że podstawą jest najwyższej klasy sprzęt. Warto pamiętać, że trzeba się odpowiednio przygotować do zabiegu kosmetycznego. Przede wszystkim przed datą wykonywania zabiegu nie można się opalać. Dodatkowo nie powinno się wykonywać peelingów skóry przed użyciem Morpheusa. Najlepiej korzystać z usług sprawdzonych salonów kosmetycznych, które cieszą się dobrą opinią i długo działają na rynku.

Czas trwania zabiegu

Czas trwania zabiegu Morhpeus8 PRO trwała około godziny, ale trzeba jeszcze na znieczulenie doliczyć 30 min. To właśnie znieczulenie jest pierwszym etapem zabiegu. Mechaniczne mikronakłuwanie skóry następuje po miejscowym znieczuleniu. Później przychodzi pora na podgrzanie tkanek i pobudzanie ich przy użyciu wysokiej temperatury. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zaczerwienienia skóry mogą być widoczne po zabiegu. Jeśli będziesz stosować się do zaleceń specjalisty to powinny zniknąć po kilku dniach. Tylko od zaufanych dostawców należy kupować urządzenia do wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.

Rezultaty zabiegu

Trzeba również odpowiednio postępować po zastosowaniu Morpheusa8 PRO, jeśli zależy nam na wzmocnieniu rezultatów zabiegu. Podstawą jest mocne nawilżanie skóry i zapewnienie jej ochrony przed promieniowaniem UV. Warto wspomnieć, że innych metod złuszczających nie należy stosować pomiędzy zabiegami. W pierwszym tygodniu po zabiegu należy unikać siłowni, basenu i sauny. Unikniesz niepożądanych skutków ubocznych, jeśli będziesz stosować się do powyższych wytycznych. Po dokładnym przeczytaniu tego artykułu powinieneś już wiedzieć, czym jest Morpheus8 PRO.