Panie pokochały hybrydę. Wiele z nich nie wyobraża już sobie malowania paznokci tradycyjnym lakierem, który maksymalnie na dłoniach wytrzymuje do 6 – 7 dni. Hybryda to zdecydowanie innowacyjna metoda w manicurze i pedicurze. Dzięki niej można perfekcyjnie pomalować paznokcie i to w zaciszu własnego domu. Ogromnym plusem jest fakt, że taki manicure lub pedicure przetrwa nawet do 4 tygodni w nienagannym stanie.

Jaki lakier hybrydowy wybrać?

I tu panie bardzo często mają problem, gdyż w sklepach na półkach znajduje się masa lakierów pochodzących od różnych marek. Jest tak wiele odcieni, pięknych buteleczek oraz ciekawych właściwości – że panie nie do końca wiedzą, na co mają postawić.

Trendy modowe

W każdym sezonie, styliści paznokci proponują określone trendy w manicurze. Jednego roku modny jest delikatny french, następne – intensywne i zmysłowe czerwienie. Wiele pań aż tak bardzo nei zwraca uwagi na to, co jest aktualnie na czasie i stawia na lakiery uv, które im się podobają oraz które będą pasować do wielu codziennych (lub wieczorowych) stylizacji. I tak niewątpliwie klasycznymi kolorami są czerwień, róż, fiolet czy beż. Bez problemu można do nich dopasować sukienkę, marynarkę, a nawet sportowy strój.

Dobre lakiery uv

Panie, które mają już trochę wprawy w manicurze doskonale wiedzą, że wymaga on trochę czasu, wprawy i precyzji. Lakiery jednak odgrywają bardzo dużą rolę, gdyż dzięki nim końcowy efekt manicure jest po prostu perfekcyjny. Na jaki więc lakier hybrydowy najlepiej postawić? Na taki, który łatwo się nakłada (i nie ciągnie), który posiada wygodny, krótki pędzel oraz który nie rozlewa się po bokach (jest wystarczająco gęsty). Dobry lakier nie zeschnie się po kilku użyciach oraz nie będzie pękał ani rysował się na płytce paznokcia. Dodatkowo warto pamiętać, że taki jaki lakier hybrydowy, taki powinien być asortyment, którym wykonuje się cały manicure. Niezwykle ważne jest więc, by top, odtłuszczacz czy wszelkie preparaty ozdobne pochodziły od tego samego producenta co lakier. Jest to gwarancją trwałego, solidnego manicure.

Podsumowując, manicure hybrydowy wymaga od pań zainwestowania w naprawdę dobre i sprawdzone produkty od najlepszych producentów. Warto przyjrzeć się kosmetyczce, na jakich preparatach ona pracuje, by w podobne samemu się zaopatrzyć.