Powiększenie biustu własnym tłuszczem jest nowoczesną metodą pozwalającą cieszyć się pięknym biustem wszystkim kobietom, które pragną go powiększyć. Na czym polega powiększanie biustu tłuszczem? Czym odznacza się bodyline?

Bodyline

Powiększenie biustu własnym tłuszczem ma wiele zalet. Wśród nich wymienić można; naturalne efekt wypełnienia piersi, małe ryzyko powikłań po zabiegu, komfort psychiczny pacjentki, czy stymulacja komórek skóry. W ten sposób wymodelować można piersi i nieco je ujędrnić. Ponadto, takiego zabiegu nie musimy się obawiać, gdyż w zasadzie nie istnieje ryzyko odrzucenia przeszczepu przez organizm pacjentki.

Powiększanie biustu tłuszczem

Powiększanie piersi tłuszczem jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, który odznacza się niską inwazyjnością. Nie korzysta się tutaj z obcych substancji, dlatego ryzyko powikłań nie istnieje. Pacjentka nie musi obawiać się o wystąpienie alergii i innych niepożądanych objawów. Bodyline jest sprawdzoną metodą powiększania biustu u pań, które odczuwają brak pewności siebie i niezadowolenie z małych piersi.

Zalety zabiegu

Głównymi korzyściami związanymi z takim zabiegiem jest powiększenie rozmiaru piersi oraz wymodelowanie ich kształtu. Piersi stają się bardziej jędrne i dochodzi do poprawy ich kondycji. Mogą z niego korzystać także kobiety po mastektomii w celu rekonstrukcji biustu. Procedura takiego zabiegu występować może w znieczulenie ogólnym lub miejscowym. Efekt są widoczne już po kilku dniach. Skóra staje się niezwykle elastyczna, prezentuje się młodziej, natomiast piersi zwiększają swoją objętość. Takie wypełnienie utrzymuje się nawet do kilku lat, co jest kolejnym atutem powiększania biustu własnym tłuszczem.

Piersi są dla każdej kobiety wyznacznikiem pewności siebie i seksapilu. Nie zawsze wyglądają tak, jak byśmy chcieli, dlatego w tym przypadku z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej. Coraz bardziej popularne staje się powiększanie biustu tłuszczem, które daje zadowalające efekty. Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg zalet i niweluje ryzyko powikłań związanych z innymi operacjami tego typu. Niski stopień inwazyjności jest z pewnością zachętą dla wielu pań, które pragną ujędrnić i odmłodzić swoje piersi. Przed zabiegiem warto dokładnie poznać jego przebieg i zalecenia specjalisty, aby się do niego przygotować.