PEELING MIGDAŁOWY (KWAS MIGDAŁOWY)


Peeling Migdałowy jest zabiegiem odmładzająco - regenerującym. Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i ciała, również tej najbardziej delikatnej.

Jest jedynym w swoim rodzaju peelingiem na bazie kwasu migdałowego. Peeling Migdałowy jest zabiegiem, który może być wykonywany przez cały rok, również w okresie

letnim, bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem! Może być stosowany bez ograniczeń u osób opalających się na

słońcu i w solarium, a także u osób nie tolerujących innych zabiegów na bazie kwasów. Posiada silne właściwości bio-ochronne o szerokim spektrum, zapobiegając

fotostarzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promieniowanie UV.


Peeling Migdałowy przeznaczony jest dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę!


Wskazania do zabiegów z kwasem migdałowym:


starzenie się skóry

fotostarzenie się skóry

rewitalizacja skóry

zapalenie mieszków włosowych


trądzik pospolity

trądzik różowaty

łojotok skóry

zaburzenia barwnikowe


Przeciwwskazania:


ciąża

opryszczka

egzema

uszkodzenia oraz stany zapalne skóry

grzybica

łuszczyca

chemioterapia

bezpośrednio po usunięciu zęba

skóra tuż po depilacji, dermabrazji, retinoidów, zabiegu elektrolizy

nadwrażliwość na kwasy AHA i PHAPo zabiegu szybko ustępują objawy trądziku, normalizuje i oczyszcza skóę z zaskórnikó, zapobiega powstawaniu i wycisza istniejące stany zapalne, działą antybakteryjnie.

Sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy wygląd.

Zabieg regenerujący, revitalizujący- przeznaczony dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę.

Zabieg może być wykonywany przed i po ekspozycji słonecznej i solarium.

Po zabiegu skóra jest odmłodzona, wygłądzona, napięta i wyraźnie zregenerowana. Ujednolicony koloryt skóry i opalenizny oraz szybsza stymulacja opalenizny.