Sonoforeza

Kosmetyczka Kazimierza Wielka

Wizyta u kosmetyczki – idealny prezent dla kobiety w każdym wieku

Każda kobieta uwielbia wizyty u kosmetyczki oraz w gabinetach SPA jednak nie zawsze może sobie na ten luksus pozwolić. Po pierwsze, takie zabiegi są dosyć kosztowne, a po drugie, nie zawsze w natłoku codziennych obowiązków jest czas na taki relaks.
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Ten czas jest idealnym momentem, aby podarować ukochanej kobiecie prezent, w postaci takiego relaksu. Wyszukaj w swojej okolicy gabinety kosmetyczne, które w swojej ofercie posiadają bony podarunkowe i sprezentuj ukochanej osobie relaks, o jakim jeszcze nie marzyła.
Wybierz masaż lub zabieg na twarz. Coraz popularniejszym i często polecanym zabiegiem jest Sonoforeza. Odpowiednia dla kobiet dojrzałych. Sonoforeza to zabieg, który wykorzystując ultradźwięki przenika do głębokich warstw skóry odżywiając ją i odmładzając.Zabieg jest krótki, ale intensywny. Efekty widoczne są praktycznie od razu.
Jeżeli zdecydujesz się na wybór masażu, wybierz opcję relaksacyjną. Masaż czekoladą lub gorącymi kamieniami na pewno zachwyci Twoją partnerkę.

Kosmetyczka Kazimierza Wielka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Kosmed Kazimierza Wielka
Next article
Sonoforeza wskazania i przeciwwskazania
About the author